KULTURAZ ŻYCIA MIASTA

MDK ZAPRASZA NA DZIEŃ KOTA I NIE TYLKO

W niedzielę 10 lutego będzie się działo w Miejskim Domu Kultury, oj się będzie działo! Do placówki zawitają koty z całego świata oraz Galanta Lala, czyli Urszula Chowaniec, jedna z najbardziej znanych blogerek propagujących tzw. „ciałopozytywność”. Zauważmy, iż Ula jest radomszczanką.

Dzień Kota w MDK

Po raz kolejny w Miejskim Domu Kultury w Radomsku  będzie można oglądać  najładniejsze koty z całego świata. W programie, oprócz wystawy kotów rasowych, także warsztaty, projekcje filmów oraz promocja adopcji zwierząt z Radomszczańskiego Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt.

Program:

10.30  – projekcja bajek z serii KOT MIRO – bilety 5 zł (s. widowiskowa)

12.00 – projekcja bajki SEKRETNY ŚWIAT KOTÓW – bilety 10 zł (s. widowiskowa)

11.00 – 16.00 – wystawa kotów rasowych ze Stowarzyszenia Supreme Cat Club – bilety 5 zł (sala taneczna)

 Galanta Lala, czyli spotkanie z Ulą Chowaniec

Radomszczanka Urszula Chowaniec jest jedną z najbardziej znanych blogerek propagujących tzw. „ciałopozytywność”. Uczy jak akceptować siebie, jak odnajdywać w sobie to co dobre. Głośno mówi o tym, że warto się wyróżniać, a kompleksy zamieniać w atuty. Jej blog odwiedza regularnie ok. 5000 fanów. Podczas spotkanie w MDK będzie okazja do rozmowy i zadawania pytań. Wydarzenie odbędzie się 10 lutego 2019, godz. 17.00, sala kameralna, wstęp wolny.

 

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW