Polskie ePłatności

MDK zaprasza na nastrojowy koncert

Nexera

30 października o godz. 17.00, tuż przed Dniem Wszystkich Świętych, Miejski Dom Kultury zaprasza na nastrojowy koncert Zuzy Wiśniewskiej. Artystka zaprezentuje utwory ze swojej najnowszą płyty „Lusterka”. Wejściówki dostępne w kasie MDK.

Podczas koncertu Zuza Wiśniewska podzieli się ze słuchaczami utworami, w których odnajdziemy ironię, humor, jak i nostalgię i wzruszenia. Spotkanie utrzymane w nurcie akustycznym przypadnie do gustu nie tylko fanom piosenki literackiej, ale również miłośnikom muzyki jazzowej i alternatywnej.

Zuza Wiśniewska to pochodząca z Torunia laureatka autorka tekstów piosenek, kompozytorka, ukuleleistka i obserwatorka świata. Artystka jest laureatką I nagród wielu krajowych i międzynarodowych festiwalu piosenki artystycznej, m.in. Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych ,,Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie, Finału Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku, FIPA, FOPA czy I Międzynarodowego Festiwalu ,,Szlakiem Bardów”.

Artystka pisze własne utwory, z którymi koncertuje po całej Polsce, między innymi na deskach Impartu, Teatru im. Willama Horzycy czy Piwnicy pod Baranami.

Piosenkarka  łączy w swojej twórczości tak sprzeczne, wydawałoby się, elementy, jak uszczypliwa autoironia i nieskrępowany optymizm. Jej słodko-gorzkie teksty niosą się na fali akustycznych dźwięków ukulele. Niespożyta energia i błyskotliwy dowcip to znaki rozpoznawcze artystki – nie zabraknie ich na październikowym koncercie.

W trakcie koncertu Zuza Wiśniewska zaprezentuje swój autorski program, który składa się na jej debiutancką płytę Lusterka. Prowadzeni melodyjnym głosem i chwytliwymi melodiami słuchacze będą mogli wybrać się w niezapomnianą muzyczną wędrówkę.Czytaj też: Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD