Polskie ePłatności

Wypiła butelkę wina i wsiadła za kierownicę. 40-latka wjechała w ogrodzenie

Nexera

Nietrzeźwa 40-latka straciła panowanie nad renaultem i wjechała w ogrodzenie posesji. Policjanci zbadali jej stan trzeźwości, okazało się że ma w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności, kara grzywny oraz zakaz kierowania pojazdami.


Pijaną kobietę zatrzymano 13 października na jednej z ulic w dzielnicy Bogwidzowy w Radomsku. Kilka minut po godzinie 15.00 dyżurny policji otrzymał informację, że kierowca osobówki uszkodził dwa ogrodzenia od posesji.

Policjanci skierowani do tej interwencji ustalili, ze autem kierowała 40-letnia radomszczanka. Kobieta straciła panowanie nad renault i wjechała w ogrodzenia. Kierująca osobówką miała 2 promile alkoholu w organizmie. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami powiedziała, że wypiła zbyt dużo wina. Na szczęście nie odniosła ona obrażeń ciała. W związku z powyższym mundurowi elektronicznie zatrzymali jej prawo jazdy i dowód rejestracyjny. 40-latka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem – wyjaśnia nadkom. Aneta Wlazłowska z KPP w Radomsku.Czytaj też: Policja szuka złodzieja paliwa. Rozpoznajesz go?

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD