MEDALOWE RANDORI

Reklama

Zawodnicy Klubu Karate Randori z Radomska kolejny raz pokazali się z dobrej strony. Sześć złotych medali i jeden brązowy zdobytych podczas Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Ujazd świadczy o tym, że młodzi karatecy i ich Sensei Michał Błach godnie reprezentują miasto Radomsko i podążają jasno wytyczoną ścieżką.

Aż 11 reprezentantów Klubu Karate Randori z Radomska wystartowało w turnieju karate zorganizowanym w miejscowości Ujazd przez Klub Sportów Walki KUMITE Łódź i Akademię Sportów Walki Fight and Win Brzeziny.

Turniej miał rangę ogólnopolską. Wzięło w nim udział 18 klubów z całej Polski, co przełożyło się na ponad 200 uczestników. Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie.

Zawodnicy ze wszystkich klubów przy wsparciu rodzin i dopingu publiczności rywalizowali w konkurencji kumite we wszystkich kategoriach wagowych. Najmłodszy zawodnik miał skończone 5 lat a najstarszy ponad 50.

Klub Karate Randori reprezentowali:
Amelia Wyczółkowska, Katarzyna Zamożna, Marta Łysik, Agata Sobieraj, Natalia Dudek, Nikodem Styczyński, Karol Kopczyński, Jakub Bareła, Nikodem Pawlik, Aleksander Marczyk, Adam Nowak. Wszyscy zawodnicy w swoich kategoriach stoczyli wspaniałe i bardzo trudne walki.

Medale zdobyli:

Marta Łysik – złoto
Natalia Dudek – złoto
Agata Sobieraj – złoto
Nikodem Styczyński – złoto
Jakub Bareła – złoto
Adam Nowak – złoto
Amelia Wyczółkowska – brąz

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD