Reklama
KOMBIT-kasy
SPORTZ ŻYCIA MIASTA

MEMORIAŁEM UCZCZĄ PAMIĘĆ MARIANA SZYMAŃSKIEGO

Już po raz siódmy Miasto Radomsko i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku organizuje uliczną imprezę biegową – Memoriał Mariana Szymańskiego. Wydarzenie odbędzie się tym razem 2  czerwca 2019 roku. Informacje szczegółowe dostępne są wraz z panelem zapisów na stronie www.inessport.pl. Do tej pory zapisało się blisko 100 biegaczy.

Jak informuje Artur Kwiatkowski z MOSiR w Radomsku w tym roku organizatorzy wprowadzili do regulaminu zawodów kilka ważnych zmian. Na największą uwagę zasługuje wzbogacenie oferty o bieg pięciokilometrowy oraz półmaraton, a także krótkie, realizowane na bieżni biegi adresowane do najmłodszych. Zmiana dotyczy również lokalizacji biura, startu i mety zawodów. – W związku ze zmianami zagospodarowane będą obiekty sportowe i sale Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. 11 Listopada 16. W związku z tym organizatorzy opracowali całkowicie zmienioną i dostosowaną do realizacji wielu biegów trasę, której początkowy odcinek poprowadzony będzie przez centrum miasta – wyjaśnia A. Kwiatkowski.

Memoriał Mariana Szymańskiego odbędzie się 2  czerwca 2019 roku. Informacje szczegółowe dostępne są wraz z panelem zapisów na stronie www.inessport.pl. Do tej pory zapisało się blisko 100 biegaczy.

 

 

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW