www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTA

MIASTO DOŁĄCZYŁO DO PARTNERSKIEGO ZESPOŁU KOOPERACYJNEGO

Miasto dołączyło do  partnerskiego zespołu kooperacyjnego w Radomsku. Oficjalną deklarację podpisał dziś prezydent Jarosław Ferenc. Przedsięwzięcie ma na celu poprawę współpracy pomiędzy instytucjami pomocy i integracji społecznej.

-Mam nadzieję, że ten projekt przyczyni się do tego, że nasza współpraca będzie szersza i bardziej kompleksowa – powiedział prezydent.

Pod deklaracją podpisali się również m.in. dyrektorzy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku, Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku i Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi oraz przedstawiciele radomszczańskich stowarzyszeń zajmujących się pomocą społeczną.

– Projekt realizowany jest od 1 kwietnia 2018 r. do 31 marca 2021 r. w ramach „Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020”. Uczestniczą w nim cztery ośrodki polityki społecznej: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu. W Radomsku prace nad nim koordynował tutejszy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radomsku – przypomina Urząd Miasta.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.