MŁODZIEŻ Z KIRYAT BIALIK ODWIEDZI RADOMSKO

Reklama

Już w najbliższy piątek, 10 marca 2017 r. do Radomska zawita ponad 200 osobowa delegacja młodzieży z partnerskiego miasta Kiryat Bialik (Izrael). Będzie to kolejna wizyta młodych Izraelczyków w Radomsku.

Tradycją związaną z odwiedzinami naszego miasta stały się uroczystości pod Macewą przy ulicy Joselewicza. Nie inaczej będzie również i w tym roku. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 10.00 przed pomnikiem upamiętniającym radomszczańskich Żydów, którzy zostali zesłani do obozu w Treblince. Wezmą w niej udział również władze Miasta Radomsko, które złożą kwiaty i uczczą pamięć ludności żydowskiej wywiezionej z getta. Nie zabraknie też części artystycznej wspólnie wykonanej przez młodzież z Radomska i Kiryat Bialik.

Przed rozpoczęciem i w czasie trwania uroczystości nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym – od godziny 8.00 do 12.00 będzie zamknięta ulica Joselewicza.
Po części oficjalnej młodzież uda się na Halę Sportową przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 4 w Radomsku, gdzie czekają na nich liczne zabawy integracyjne.

(info: UM w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD