www.xvideosking.me

avgle

Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAKULTURA

Muzeum Regionalne wyróżnione Znaczkiem Turystycznym

Z przyjemnością informujemy, że Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku oraz będąca jego częścią zabytkowa Chata Tatarska w Stobiecku Miejskim od wczoraj należą do miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym.

Znaczek Turystyczny to wyjątkowa, kolekcjonerska pamiątka w formie drewnianego krążka o średnicy 60 mm,  wykonanego ręcznie i w 100 % ekologicznie. Każdy znaczek jest oznaczony indywidualnym numerem.

Potwierdza dotarcie turysty do miejsca, które przedstawia wypalona przy pomocy metalowej matrycy grafika i tylko w tym miejscu można go nabyć. Pomysł promocji miejsc atrakcyjnych turystycznie, wyznaczania szlaków dla turystów oraz gry kolekcjonerskiej zrodził się w 1998 roku w Czechach. Obecnie idea Znaczka Turystycznego jest szeroko rozpowszechniona w całej Europie, a także poza nią. W Polsce Znaczek Turystyczny pojawił się w 2004 roku.  – Oba nasze znaczki będzie można kupić w Muzeum Regionalnym  w Radomsku po odwołaniu zarządzenia wydanego przez sztab kryzysowy w związku z koronawirusem i po ponownym udostępnieniu obiektu dla zwiedzających – zachęca Alina Wikoszewska z Muzeum Regionalnego.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.