MUZEUM ZAPRASZA NA WARSZTATY WIELKANOCNE

Reklama

Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku zaprasza do udziału w warsztatach wielkanocnych. Oferta przeznaczona jest dla grup przedszkolnych oraz szkolnych.

Głównym celem warsztatów jest rozwijanie zdolności manualnych poprzez własnoręczne tworzenie oryginalnych przedmiotów dekoracyjnych, nawiązujących do Świąt Wielkanocnych (baranki, króliczki, kurki, pisanki z masy solnej, palmy wielkanocne).

– Wykonujemy niebanalne rzeczy wykorzystując różne materiały przy tym uczestnicy warsztatów mają możliwość poznania wielu nowych technik – zauważa Alina Wilkoszewska z radomszczańskiego muzeum.  – Jednocześnie informujemy, iż zainteresowani udziałem w warsztatach proszeni są o przynoszenie rolek po papierze toaletowym, bazi i bukszpanu – dodaje A. Wilkoszewska.

Zainteresowani udziałem w warsztatach mogą się na nie zapisywać pod numerem tel. 44 683 56 51. Udział w warsztatach dla grup przedszkolnych oraz szkolnych wynosi 2 zł od osoby. Wydarzenie realizowane będzie w terminie: 14, 15, 17, 18, 22 i 23 marca w galerii muzeum od godz. 9.00. Czas trwania ok. 90 minut.

warsztatywkl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD