Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTA

NA REYMONTA POSADZONO SZPALER DRZEW

Na remontowanym odcinku ulicy Reymonta posadzono drzewa. Na razie jest kilkanaście, ale w planach jest ich więcej. Młode drzewa zastąpią te, które wycięto w maju.

Przypomnimy. Całkowity koszt przebudowy ulicy Reymonta wynosi 5 355 135,26 zł. W zakres inwestycji wchodzi zwężenie jezdni do szerokości 4 metrów oraz przebudowa obustronna chodników z płyt granitowych o antypoślizgowej powierzchni. Wzdłuż jezdni po stronie południowej (przy budynku poczty) zachowana będzie zatoka postojowa dla samochodów osobowych. Po stronie północnej nowy, szeroki chodnik, który będzie dostosowywany do zmiennych potrzeb mieszkańców, np. jako miejsce pod sezonowe ogródki gastronomiczne, miejsce do organizacji happeningów czy zajęć dydaktycznych.

Po obu stronach drogi nasadzony zostanie szpaler drzew, a w okolicy Domu Rzemiosła powstanie otoczony zielenią zakątek rekreacyjny z Ławeczką Reymonta. Będzie też nowe, wysokie oświetlenie ledowe.

Kiedy zakończy się rewitalizacja centrum? Przeczytajcie w http://REWITALIZACJA UL. REYMONTA POTRWA DŁUŻEJ NIŻ PLANOWANO [FOTO]

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK