Reklama
APLIKACJANA SYGNALE

Na ulicach Kamieńska będą dodatkowe patrole policji

W piątek burmistrz Kamieńska – Bogdan Pawłowski oraz komendant  Policji w Radomsku – insp. Piotr Nowicki podpisali porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych.

  Dodatkowe służby funkcjonariuszy radomszczańskiej Policji powstaną w oparciu o analizę zagrożeń bezpieczeństwa. Wyciągnięte wnioski posłużą do sporządzania miesięcznego harmonogramu, w którym zostaną ujęte rejony pełnienia służby. Harmonogram uwzględniał będzie w głównej mierze dodatkowe służby na obszarze miasta i gminy, gdzie dochodzi do realnych zagrożeń ładu i porządku publicznego. W tych właśnie miejscach patrole policyjne będą zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie przepisów prawa.

   Na powyższy cel władze Kamieńska przeznaczyły 10 tysięcy złotych, z czego 5 tysięcy na prewencyjne patrole ponadnormatywne pełniące służbę na terenie miasta i gminy Kamieńsk przez policjantów Komisariatu Policji w Kamieńsku, a kolejne 5 tysięcy dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku na służby w miejscach, które wskaże Burmistrz jako najbardziej niebezpieczne, po dokonaniu analiz bezpieczeństwa.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK