Magdalena Spólnicka

Nagrody dla pracownic MOPS i PCPR w Radomsku podczas Dnia Pracownika Socjalnego

Pracownice Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Radomsku zostały docenione i nagrodzone podczas konkursu organizowanego przez Regionalne Centrum Pomocy Społecznej w Łodzi.


Dzień Pracownika Socjalnego jest świętem obchodzonym 21 listopada na mocy zapisu ustawy o pomocy społecznej. Wojewódzkie obchody zorganizowano 14 listopada w Akademii Muzycznej w Łodzi.

Monika Malcher, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Radomsku zdobyła pierwsze miejsce w konkursie ,,Pracownik Pomocy Społecznej Województwa Łódzkiego Roku 2022”, a Renata Szewczyk z PCPR otrzymała wyróżnienie w konkursie ,,Pracownik Wspierania Rodziny i Systemu Pieczy Zastępczej Województwa Łódzkiego Roku 2022”.

Natomiast Barbara Klekowska z MOPS w Radomsku zajęła II miejsce w kategorii Pracownik Socjalny Województwa Łódzkiego Roku 2022.

Nagrody zostały wręczone w poniedziałek 14 listopada w Łodzi podczas wojewódzkich obchodów Dnia Pracownika Socjalnego. Uroczysta gala, zakończona koncertem odbyła się w łódzkiej Akademii Muzycznej.

Podczas obchodów zostały rozstrzygnięte konkursy: Pracownik Socjalny Województwa Łódzkiego Roku 2022, Pracownik Pomocy Społecznej Województwa Łódzkiego Roku 2022 i Pracownik Wspierania Rodziny i Systemu Pieczy Zastępczej Województwa Łódzkiego Roku 2022. Nagrody wręczali: Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Zbigniew Ziemba oraz Wicewojewoda Łódzki Piotr Cielucha, którzy dziękowali laureatkom za osobistą wrażliwość i zaangażowanie w niesienie pomocy oraz profesjonalne i efektywne wprowadzanie nowatorskich działań i metod pracy.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD