Nakręć spot “ERA Travel … i jesteś na dobrej drodze”. Konkurs dla szkół

Reklama

Era Travel zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na spot filmowy do tematu “ERA Travel … i jesteś na dobrej drodze”.


Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy nagrać film, spot promujący walory turystyczne okolicznych miejscowości, zabytków, miejsc pamięci narodowej powiatu radomszczańskiego. Film trzeba będzie dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Konkurs rozpocznie się 1 kwietnia, a zakończy 29 września.

Konkurs jest jednoetapowy i otwarty dla wszystkich szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu radomszczańskiego. Szkoła biorąca udział w konkursie, może zgłosić do udziału dowolną liczbę zespołów uczniowskich.

Dla zwycięskich zespołów czekają nagrody:

  1. miejsce – nagroda finansowa w wysokości 1000 zł brutto z przeznaczeniem na zakup wyposażenia szkoły lub pomocy dydaktycznych,
  2. miejsce – nagroda finansowa w wysokości 600 zł brutto na zakup wyposażenia szkoły lub pomocy dydaktycznych,
  3. miejsce – nagroda finansowa w wysokości 400 zł brutto na zakup wyposażenia szkoły lub pomocy dydaktycznych.

Spoty nagrodzone w konkursie zostaną wyemitowane na stronie internetowej, mediach społecznościowych organizatora oraz emitowane podczas innych działań Biura Promocji i Rozwoju Powiatu.

Celem konkursu jest motywowanie mieszkańców powiatu radomszczańskiego do uprawiania tzw. turystyki weekendowej i turystyki jednego dnia, a także propagowanie stylu zdrowotno-rekreacyjnego, jako sposobu spędzania wolnego czasu: wędrówka, rekreacja, wysiłek fizyczny. W konkursie liczy się także prezentacja regionu, okolicznych miejscowości, zabytków i miejsc pamięci narodowej oraz walorów turystycznych.


Czytaj też: Uczniowie Ekonomika na stażu w Granadzie

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD