Uczniowie Ekonomika na stażu w Granadzie

Reklama

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych odbyli dwutygodniowy staż zawodowy w hiszpańskiej Granadzie.


Wyjazd miał na celu zdobycie doświadczenia zawodowego na andaluzyjskim rynku pracy i odbył się w ramach realizowanego przez szkołę projektu „Mobilny start w przyszłość”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

W trakcie pobytu praktykanci pracowali w firmach graficznych, fotograficznych i handlowych. W niezwykle przyjaznej atmosferze tworzyli projekty graficzne, brali udział w sesjach fotograficznych i doskonalili warsztat pracy handlowca.

Po pracy firma goszcząca zapewniła grupie bardzo bogaty program kulturowy. Młodzież miała okazję zwiedzić Malagę i nadmorską miejscowość Nerja z niesamowitymi jaskiniami i przepięknym „balkonem Europy”. W tygodniu po pracy odbywały się liczne spacery po najciekawszych zakątkach Granady takich jak Albaicin, Sacromonte czy wizyta w Parku Nauk, wspólne wyjście na flamenco i wyjazd w góry.

Za opiekę i koordynację działań na wyjeździe odpowiedzialne były wicedyrektor ZSE Marzena Sommerfeld i koordynator projektu Magdalena Geniusz-Starostka.


Czytaj też: Rowerem bezpiecznie do celu. Uczniowie PSP nr 5 w Radomsku korzystają z nowej rowerowni [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD