Nastolatki przyłapane na kradzieży kosmetyków. Okradły dwie drogerie

Reklama

Młodzi ludzie nie są bezkarni. O tym, jakie grożą konsekwencje popełnienia czynów zabronionych przekonają się dwie nastolatki, które zostały złapane na kradzieży. Sąd rodzinny zadecyduje o ich dalszym losie.


W czwartek, 11 maja około godziny 12:00, dyżurny radomszczańskiej komendy otrzymał zgłoszenie, dotyczące kradzieży w jednej z miejscowych drogerii. Na miejscu zgłaszająca wskazała funkcjonariuszom dwie dziewczyny, podejrzewane o kradzież kosmetyków na łączną kwotę ponad 500 zł.

Po ich wylegitymowaniu okazało się, iż były to dwie mieszkanki powiatu radomszczańskiego w wieku 16 lat. W trakcie interwencji mundurowi ujawnili w torbie i plecaku nieletnich kolejne kosmetyki, które jak oświadczyły nieletnie zakupiły w innej drogerii na terenie miasta lecz nie posiadały przy sobie dowodu zakupu. Policjanci udali się do wskazanego sklepu, gdzie kamera monitoringu nagrała drugą kradzież nastolatek. Wartość skradzionych kosmetyków oszacowano na kwotę 530 zł. Jak zawsze w takich sytuacjach odzyskany towar został zwrócony do sklepu, a nieletnie trafiły do komendy. Sąd rodzinny zadecyduje o dalszym losie nastolatek – relacjonuje sprawę mł. asp. Dariusz Kaczmarek z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Nastolatku, pomyśl o konsekwencjach swoich obecnych zachowań, które mogą zaważyć na Twojej przyszłości. Każde złamanie prawa może być przeszkodą do wymarzonych zadań, jakie możesz chcieć wykonywać jako dorosły – przestrzega policja.


Czytaj też: Zderzenie trzech samochodów na A1

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD