Niedzielny poranek filmowy w MDK. Co zaplanowano?

Reklama

Co zaplanowano na najbliższy niedzielny poranek filmowy w Miejskim Domu Kultury w Radomsku?


W najbliższy niedzielny (12 lutego) poranek filmowy w MDK w Radomsku o godz. 10:30 w sali kameralnej dzieci będą mogły obejrzeć film animowany pt. “Kosmiczna przygoda Allana”. MDK zaprasza całe rodziny, bowiem spotkaniu towarzyszyć będą rodzinne warsztaty plastyczne.

Film dubbingowany w reżyserii: Amalie Næsby Fick; scenariusz: Amalie Næsby Fick, Thomas Porsager; gatunek: animacja, familijny; produkcja: Dania 2022; czas trwania: 80 minut; ograniczenie wiekowe: od 4 lat.

Bilety na film 10 zł.

Opis filmu:

Allan ma nieciekawą perspektywę wakacji. Jego rodzice się rozwiedli i teraz mieszka tylko z ojcem na osiedlu gdzie nie ma żadnych przyjaciół. Jest tak zrezygnowany, że zgadza sie pomóc swemu zdziwaczałemu sąsiadowi Hugo, który ma obsesję na punkcie UFO. Allan ma być dla niego ludzką anteną służącą nawiązania kontaktu z obcymi z kosmosu.

I wtedy pojawia się Majka – stuprocentowa kosmitka, której UFO awaryjnie ląduje na Ziemi. Między Allanem i Majką nawiązuje się zupełnie nieoczekiwana, prawdziwa przyjaźń. Allan nawet nic nie musi mówić bo kosmitka czyta w jego myślach.

Ale źli ludzie wcale nie śpią. Na ślad istnienia kosmitki trafia szalony kolekcjoner, który koniecznie pragnie by była ona częścią jego zbioru dziwności.

Teraz Allan przy pomocy sąsiada Helge muszą uratować Majkę przed wpadnięciem w szpony bezwzględnego, szalonego kolekcjonera.

Wspaniałą przygodę czas zacząć! Nieważne jaki masz kolor skóry i czy jesteś z Ziemi czy z kosmosu. Biały czarny czy zielony, każdy może zostać twoim przyjacielem. Bo kto powiedział, że przyjaciół musimy szukać tylko na Ziemi?

Tolerancja, równouprawnienie i brak dyskryminacji. Przyjaźń, która nie zna różnicy wieku, koloru skóry i pochodzenia.
Czytaj też: Zimowy plener “One day photo – odkrywamy łódzkie” z fundacją Foto Pozytyw [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD