„Niezdobywcy Pucharów” zagrają dla Nadii Sierakowskiej

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią na parkiet Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku wracają wielcy piłkarze o wielkich sercach. W najbliższą sobotę (22 stycznia), od godz. 10.00 do 18.00, 10 drużyn z różnych zakątków Polski rywalizować będzie o Puchar Niezdobywców Pucharów. Oprócz sportowych emocji nie zabraknie świetnej zabawy i mnóstwa atrakcji, a najważniejszą częścią imprezy będzie zbiórka funduszy na rzecz 11-letniej Nadii Sierkowskiej, która zmaga się z nowotworem płuc.


Stali goście i debiutanci: LZS Chrząstawa, Rol-best Piotrków Trybunalski, Dar Placencja, Victoria Łódź, Żądło Sucha Psina, Futsal Radomsko, Renix Poddębice, Huta Szklarnia, ESPN Bełchatów oraz gospodarz i współorganizator turnieju – AKP forBET Pogrom Radomsko – walczyć będzie o Puchar Niezdobywców Pucharów. Poziom sportowych emocji będzie zbliżony do tych z boisk Ligi Mistrzów – nie zabraknie równie widowiskowych akcji, celnych strzałów i radosnej gry.

Rywalizacja sportowa podczas Pucharu Niezdobywców Pucharów jest oczywiście bardzo ważna, ale – jak podkreślają organizatorzy – najważniejszą osobą tego dnia będzie 11-letnia Nadia Sierakowska, która przebywa obecnie w szpitalu w Łodzi, gdzie walczy z nowotworem. To dla niej zbierane będą fundusze na dalsze leczenie i rehabilitację.

Warto przyjść na turniej nawet jeśli nie jest się fanem piłki nożnej. Czekają lokalne specjały (przedborski kugiel czy radomszczańska zalewajka). Dzieci będą mogły skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, przenieść się do świata tańca, fitnessu i zumby, spróbować sportów walki czy sportów siłowych – a wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów.

Będzie też sala retro e-sportu. Wehikuł czasu, powrót do lat 90., czyli mistrzostwa powiatu radomszczańskiego w skokach narciarskich w legendarnej grze Deluxe Ski Jump 2.

Plakat promujący czwartą edycję turnieju Puchar Niezdobywców Pucharów


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD