Chwila oddechu

ZUS zaprasza na webinary dotyczący Polskiego Ładu

Polonaisse

Zakład Ubezpieczeń Społecznych już w październiku ubiegłego roku rozpoczął szkolenia dla przedsiębiorców dotyczące zmian. Obecnie wspólnie z Krajową Administracją Skarbową  zaprasza na webinary czyli szkolenia online z Polskiego Ładu.


Webinary organizowane są przez wszystkie trzy oddziały ZUS w województwie łódzkim. Na piątkowy webinar 21 stycznia zapisało się już 400 osób. Mamy jednak jeszcze wiele innych dogodnych terminów, na które zapraszamy wspólnie ze współorganizatorami do których należą także Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna – mówi Monika Kiełczyńska, regionalna rzecznika ZUS województwa łódzkiego.

W ramach webinarów eksperci z ZUS i KAS będą mówili m.in. o zmianach w podatku dochodowym od osób fizycznych, które obowiązują od 1 stycznia 2022 r., o ulgach dla osób samotnie wychowujących dzieci i o ulgach dla klasy średniej. Eksperci ZUS powiedzą o zmianach wynikających z Polskiego Ładu w zakresie składki zdrowotnej.

Szczegóły dotyczące terminów, zakresu tematyki webinarów oraz sposobu dokonywania zapisów na szkolenia online znajdują się na stronie internetowej ZUS – www.zus.pl. W zakładce „Szkolenia i Wydarzenia”, po wybraniu miejscowości, wyświetlą nam się wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie przez Oddziały ZUS w tym miejscu dyżury telefoniczne i szkolenia online.

Na najbliższy webinar organizowany 21 stycznia, nie ma już wolnych miejsc. Urzędnicy zapraszają na pozostałe terminy: 26, 27, 28 stycznia organizowane przez łódzkie oddziały ZUS oraz 3 i 9 lutego organizowane przez oddział ZUS w Tomaszowie Mazowieckim.


Czytaj też: Można już składać wnioski z nowej tarczy antykryzysowej

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD