MEBIN

Noga z gazu na ul. Narutowicza. Policja zapowiada więcej patroli

Jubiler Ako

Kierowcy noga z gazu. Wzmożona kontrole policji na ul. Narutowicza. Jak informuje Urząd Miasta w Radomsku, to odpowiedź na liczne sygnały dotyczące pogorszenia bezpieczeństwa oraz przekraczania prędkości w późnych godzinach popołudniowych i wieczornych na ulicy Narutowicza, które docierały do Rady Miejskiej w Radomsku.

Przewodniczący rady Rafał Dębski zwrócił się do Komendanta Powiatowego Policji w Radomsku, inspektora Piotra Nowickiego o zwiększenie ilości patroli w tym rejonie. Jak zapewniają policjanci, teren będzie częściej kontrolowany,a funkcjonariusze będą sprawdzać z jaką prędkością jedziemy.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Ul. Naturtowicza. Dień powszedni. Wczesny ranek. Jdą busy, tiry, 80-90km/h w mieście. Wyprzedzają busy na podwójnej ciągłej, na przejściach. Jadą omijający bidowę A1 Warwsiowiaki i Katowiczaki. Oczywiście 80-100/h po zabidowanym i wyprzedzanie na hama gdzie pipadnie. I tak do Bartodziej, w Gomunicach i Kamieńsku. A policja raz, przu okazji jakiejś dorocznej akcji stała z radarem vis a vis powiatowej hali sportowej. Zyżby wreszcie to się miało zmienić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW