NOWI PRACOWNICY W TBS

Reklama

Z początkiem maja w miejskiej spółce Towarzystwo Budownictwa Społecznego zatrudnieni zostali nowi pracownicy. Wszyscy związani są z lokalnym stowarzyszeniem Razem dla Radomska.

Mowa o Grzegorzu Mineckim, Jarosławie Klęku i Radosławie Rączkowskim. Dwaj pierwsi z wymienionych zostali etatowymi pracownikami spółki, natomiast ostatni z nich pracuje na umowę zlecenie. – Pan Tomasz Wyrzykowski, po objęciu funkcji prezesa TBS dokonał reorganizacji w spółce. Zlikwidował stanowiska kierownicze m.in. stanowisko kierownika miejskiej targowicy. Żeby jednak nie było pustki, to została zatrudniona osoba na umowę zlecenie do koordynowania zbierania opłaty targowej. Mówię tutaj o panu Radosławie Rączkowskim – wyjaśnił podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Jarosław Ferenc. – Jeżeli chodzi o pana Grzegorza Mineckiego, to jest to osoba, która przez wiele lat pracowała w TBS w Łodzi, gdzie zajmowała się windykacją różnego rodzaju należności. W radomszczańskim TBS decyzją pana prezesa Wyrzykowskiego zostało zlikwidowane kierownicze stanowisko ds. windykacji. Potrzebna jest jednak osoba, która będzie zajmowała się tymi sprawami. Pan Minecki jest radomszczaninem, zatem zaczął pracę w Radomsku. Pan Jarosław Klęk  został natomiast zatrudniony w dziele lokalowym. Zajął miejsce pani, która sama zwolniła się z pracy – informuje prezydent Ferenc.

Nowi pracownicy TBS wywodzący się z RdR zajęli miejsca osób, które bezpośrednio lub pośrednio są związane z FSG, czyli ugrupowaniem byłej prezydent, a obecnej poseł Anny Milczanowskiej.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD