Select

.NOWOCZESNA SPRZĄTA I APELUJE [FOTO]

Polonaisse

Już po raz drugi radomszczańskie koło .Nowoczesnej włączyło się w ogólnopolską akcję Sprzątania Świata. W tym roku postawili na tzw. Glinianki, znajdujące się w dzielnicy Kowalowiec.

dsc_0082

Rok temu członkowie .Nowoczesnej sprzątali w Spale. W tym roku wybrali Radomsko. –  Chcemy włączać się we wszystkie akcje służące społeczeństwu. Sprzątanie Świata bez wątpienia wpisuje się w nasze założenia. Rok temu pomagaliśmy kolegom ze Spały, w tym roku oni przyjechali do nas – zauważa przewodniczący koła .Nowoczesnej w Radomsku Przemysław Kosowski.

Zaśmieconych terenów w mieście jest dużo. Zapytaliśmy Przemysława Kosowskiego, dlaczego wybrano akurat Glinianki. – Teren ten zaproponował nam Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. Przystaliśmy na tę propozycje – wyjaśnia P. Kosowski.

Sprzątanie Glinianek odbyło się dziś. Uzbierano kilkanaście dużych worków śmieci. – Jestem pewien, że gdybyśmy pojawili się w tym miejscu jutro, na pewno coś byśmy znaleźli. Czystość zależy od ludzi. Dlatego apeluję, szanujmy zieleń, środowisko i pracę innych – mówi  P. Kosowski.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD