„NIE NOWOTWOROM U DZIECI”. RUSZAJĄ ZAPISY NA BEZPŁATNE BADANIA USG

Reklama

W dniach 23-24 kwietnia 2017 roku w Radomsku Fundacja Ronalda McDonalda zaprasza na badania USG dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

fot. www.frm.org.pl

Tak, jak w ubiegłych latach Miasto Radomsko przystąpiło do Ogólnopolskiego Programu Profilaktycznych Badań Ultrasonograficznych pod nazwą “Nie nowotworom u dzieci”. Specjalistyczny ambulans z Fundacji Ronalda McDonalda, stanie przed Urzędem Miasta Radomsko (ulica Tysiąclecia 5) w dniach: 23 kwietnia 2017 r. (niedziela) oraz 24 kwietnia 2017 r. (poniedziałek). Badania dzieci rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do godziny 16.40.

W czasie badania lekarz dokonuje kompleksowej oceny stanu tarczycy i węzłów chłonnych, narządów jamy brzusznej, a u chłopców dodatkowo moszny.

Badania są bezpłatne i bezpieczne. Czas potrzebny na badanie to około 15-18 minut. Po zakończeniu badania rodzice otrzymują wynik oraz w razie konieczności porady lekarskie.

Zapisy na badania prowadzone będą w dniach 6 – 7 kwietnia 2017 roku w godzinach 9.00-15.00 pod numerem telefonu (44) 685 45 32.

Aby zapisać dziecko na badania potrzebne będą informacje: imię i nazwisko dziecka, pesel dziecka, imię i nazwisko rodzica lub opiekuna prawnego, nr telefonu. Po rejestracji dziecka rodzic otrzyma informację, o której godzinie odbędzie się badanie i w którym gabinecie.

Specjaliści w ciągu 2 dni przebadają około 140 dzieci.

Ważne: Liczba miejsc jest ograniczona.

Uwaga: Badania przeznaczone są dla mieszkańców Miasta Radomsko.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD