Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTA

NOWY WICEPREZES PGK W RADOMSKU ROZPOCZĄŁ PRACĘ

Zadziało się! Ujawnił się nowy wiceprezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku! Mowa o Zbigniewie Rybczyńskim, który po bez mała trzech tygodniach pracy na eksponowanym stanowisku w największej miejskiej spółce został oficjalnie przedstawiony przez prezydenta Radomska…

Rybczyński zajął miejsce Jakuba Jędrzejczaka (odwołanego z funkcji wiceprezesa PGK), który od roku piastuje funkcję wicestarosty powiatu radomszczańskiego…

Podczas dzisiejszych obrad radnych miejskich na widowni pojawiła się nowa postać. Kto to? Dało się słyszeć z wielu stron. Jak się okazało był to nowy wiceprezes PGK w Radomsku. Zapytaliśmy zatem właściciela spółki, czyli prezydenta Radomska, dlaczego nie zwołał wcześni konferencji prasowej celem przedstawienia nowego wiceprezesa największej miejskiej spółki. Gospodarz miasta, Jarosław Ferenc kolokwialnie pisząc „zawisł” … – Jeżeli państwo chcecie, mogę to uczynić natychmiast… – stwierdził  J. Ferenc.

Dziennikarze stwierdzili, że sobie poradzą. Tak też się stało!

Zbigniew Rybczyński funkcję wiceprezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku pełni od 4 listopada br. Jest mieszkańcem Żywca. Ma odpowiednie wykształcenie, kwalifikacje oraz doświadczenie. W PGK, podobnie jak przez całą swoją dotychczasową karierę zawodową będzie zajmował się kwestiami produkcyjno-technicznymi. – Mam już za sobą kilka awarii – przyznaje. –  Powiem tak, Radomsko w materii problemów nie odstaje od innych miast bez względu na ilość mieszkańców – zauważa wiceprezes Rybczyński.

Zbigniew Rybczyński zapytany przez naszą redakcję, dlaczego zdecydował się na objęcie funkcji wiceprezesa PGK w Radomsku odpowiada wprost: – Ostatnio realizowałem projekt unijny na Śląsku, konkretnie w powiecie cieszyńskim  dotyczącym budowy kanalizacji. Zacząłem szukać ambitniejszej pracy, w której mógłbym wykorzystać swoje zawodowe doświadczenie… konkluduje Z. Rybczyński.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW