Solarprojekt
Z ŻYCIA MIASTA

NOWY WICEPREZES PGK W RADOMSKU ROZPOCZĄŁ PRACĘ

Zadziało się! Ujawnił się nowy wiceprezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku! Mowa o Zbigniewie Rybczyńskim, który po bez mała trzech tygodniach pracy na eksponowanym stanowisku w największej miejskiej spółce został oficjalnie przedstawiony przez prezydenta Radomska…

Rybczyński zajął miejsce Jakuba Jędrzejczaka (odwołanego z funkcji wiceprezesa PGK), który od roku piastuje funkcję wicestarosty powiatu radomszczańskiego…

Podczas dzisiejszych obrad radnych miejskich na widowni pojawiła się nowa postać. Kto to? Dało się słyszeć z wielu stron. Jak się okazało był to nowy wiceprezes PGK w Radomsku. Zapytaliśmy zatem właściciela spółki, czyli prezydenta Radomska, dlaczego nie zwołał wcześni konferencji prasowej celem przedstawienia nowego wiceprezesa największej miejskiej spółki. Gospodarz miasta, Jarosław Ferenc kolokwialnie pisząc „zawisł” … – Jeżeli państwo chcecie, mogę to uczynić natychmiast… – stwierdził  J. Ferenc.

Dziennikarze stwierdzili, że sobie poradzą. Tak też się stało!

Zbigniew Rybczyński funkcję wiceprezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku pełni od 4 listopada br. Jest mieszkańcem Żywca. Ma odpowiednie wykształcenie, kwalifikacje oraz doświadczenie. W PGK, podobnie jak przez całą swoją dotychczasową karierę zawodową będzie zajmował się kwestiami produkcyjno-technicznymi. – Mam już za sobą kilka awarii – przyznaje. –  Powiem tak, Radomsko w materii problemów nie odstaje od innych miast bez względu na ilość mieszkańców – zauważa wiceprezes Rybczyński.

Zbigniew Rybczyński zapytany przez naszą redakcję, dlaczego zdecydował się na objęcie funkcji wiceprezesa PGK w Radomsku odpowiada wprost: – Ostatnio realizowałem projekt unijny na Śląsku, konkretnie w powiecie cieszyńskim  dotyczącym budowy kanalizacji. Zacząłem szukać ambitniejszej pracy, w której mógłbym wykorzystać swoje zawodowe doświadczenie… konkluduje Z. Rybczyński.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW