O ZDROWYM ODŻYWIANIU W HALI SPORTOWEJ

Reklama

Co jeść, aby być zdrowym? Jakie produkty wybierać, aby nasze posiłki były pełnowartościowe? I wreszcie, czy warto być  fit? Na te i inne pytanie można uzyskać odpowiedzi podczas pikniku edukacyjno – poradniczego, który do godz. 18.00  trwa w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku. Wydarzenie,którego organizatorem jest Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej Instytutu Żywności i Żywienia odbywa się pod hasłem „Zrób pierwszy krok do zdrowia”.

Uczestnicy imprezy mogą skorzystać z bezpłatnych porad dietetyków i trenerów fitness w zakresie zdrowego stylu życia. Na najmłodszych czekają edukacyjne gry i zabawy prowadzone przez animatorów. Oprócz cennych porad ekspertów uczestnicy wydarzenia mogą zbadać zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej w swoim ciele oraz poznać swój wiek metaboliczny. Mogą się również dowiedzieć, jak ćwiczyć w domu bez konieczności zakupu drogich sprzętów, wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami oraz skosztować pysznych i pożywnych smoothies,czyli koktajli warzywno-owocowych.   

Wydarzenie jest elementem cyklu ogólnopolskich pikników edukacyjnych NCEŻ, którego celem jest budowanie świadomości Polaków w zakresie zdrowej diety i aktywności fizycznej oraz promocja bezpłatnych porad dietetycznych prowadzonych przez Internet w ramach Centrum Dietetycznego Online NCEŻ. Pikniki realizowane są ze środków finansowych Ministerstwa Zdrowia.

xxx

Dlaczego warto być fit oraz dlaczego należy jeść owoce i warzywa napiszemy w dwutygodniku „Pomiędzy Stronami” z 29 listopada. Opublikujemy też przepisy na koktajle owocowo-warzywne.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD