MEBIN

Od 17 kwietnia nocna prohibicja w Radomsku

Od 17 kwietnia 2021 roku na terenie Miasta Radomska zacznie obowiązywać ograniczenie w godzinach nocnej sprzedaży napojów alkoholowych.

Uchwała nr XXVII/293/21 wprowadzająca ograniczenie w sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych przyjęta przez Radę Miejską w Radomsku 17 marca br. została opublikowana w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego.

Zakaz sprzedaży alkoholu obowiązujący od północy do godz. 6.00 rano dotyczy wyłącznie miejsc sprzedaży alkoholu przeznaczonego do spożycia poza miejscem sprzedaży, czyli sklepów, także tych będących częścią stacji benzynowych. Ograniczenie to nie odnosi się do pubów, barów, klubów dyskotekowych, restauracji itp.

Informacja o powyższych zmianach w przepisach prawa miejscowego została wysłana do wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w tym zakresie na terenie miasta.

Czytaj też: Utrudnienia na A1 Piotrków Tryb. – Kamieńsk

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Przypominam, że konsultacje społeczne odnośnie nocnej prohibicji dały wynik negatywny. Większość mieszkańców była przeciw. W związku z tym postanowił pan prezydent zrobić na odwrót. Brawo ty. Polazałeś tym Radomszczakom gdzie ich zdanie masz. Teraz zbuduj park albo wytnij któryś i będziesz w siódmym niebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW