MEBIN

Od dzisiaj PSZOK na nowych zasadach

W związku z sytuacją epidemiczną od 1 kwietnia do odwołania wstrzymane zostało funkcjonowanie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Płoszowie, przy ul. Jeżynowej 40 na dotychczasowych zasadach.

Zmiana polega na zaprzestaniu przyjmowania odpadów dostarczanych przez klientów osobiście do PSZOK i dotyczyć będzie mieszkańców Miasta Radomska, Gminy Radomsko oraz pozostałych klientów indywidualnych, niezwiązanych ze Spółką umową na zagospodarowanie odpadów w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych.

Odbiór odpadów w postaci zużytych opon, odpadów wielkogabarytowych, w tym mebli, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, bioodpadów, opakowań ze szkła, opakowań z tworzyw sztucznych, opakowań z papieru i tektury oraz niesegregowanych odpadów komunalnych będzie odbywał się bezpośrednio od właścicieli nieruchomości w sposób niezakłócony.

Szczegółowych informacji udziela także Biuro Obsługi Klienta i Sprzedaży pod nr tel. 44 682 68 56 wew. 21 lub 739 33 00 oraz adresem poczty e-mail: zuok@pgk-radomsko.pl.


Czytaj też: Wsparcie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla ziemi radomszczańskiej

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW