OD NAJBLIŻSZEJ SOBOTY ZROBIMY ZAKUPY NA RYNKU

Reklama

Już nie tylko w czwartki i niedziele, ale również w soboty będzie można robić zakupy na miejskiej targowicy. Pierwsza „handlowa” sobota już 7 kwietnia 2018 r. Nowość stanowić będzie sektor przeznaczony dla radomszczan, którzy zechcą sprzedać swoje stare i niepotrzebne już rzeczy.

Dodatkowy dzień handlowy na miejskiej targowicy jest odpowiedzią Towarzystwa Budownictwa Społecznego na duże zainteresowanie przedsiębiorców oraz mieszkańców miasta, którzy do tej pory handlowali i robili zakupy na targu w czwartki oraz niedziele.

– O dużym zainteresowaniu placem targowym świadczy ankieta przeprowadzona wśród przedsiębiorców i klientów, z której jednoznacznie wynikało, że udostępnienie placu również w soboty spełni oczekiwania każdej z grup odwiedzających miejski plac targowy – przyznaje prezes TBS, Tomasz Wyrzykowski.

Powierzchnia przeznaczona na sobotni handel wynosić będzie jedną trzecią całości terenu placu targowego. W sobotę handel będzie odbywał się od godziny 5.00 do 14.00.

Pozostałą część placu stanowić będzie ogólnodostępny parking, na którym zmieści się około 200 samochodów osobowych. W dodatkowym dniu handlowym będzie można zaopatrzyć się między innymi w warzywa i owoce, artykuły sezonowe takie jak kwiaty, choinki czy znicze. Nie zabraknie też odzieży i artykułów gospodarstwa domowego. Łącznie do dyspozycji sprzedających dostępnych będzie 382 stanowisk handlowych.

Nowość stanowić będzie sektor przeznaczony dla radomszczan, którzy zechcą sprzedać swoje stare i niepotrzebne już rzeczy. Opłata za skorzystanie z takiego stanowiska wyniesie 1,50 zł za metr kwadratowy zajętej powierzchni handlowej i pobierana będzie na miejscu przez pracownika Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD