ROLNIKU ZŁÓŻ WNIOSEK W TERMINIE

Reklama

Najbliższy piątek (6 kwietnia) będzie w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Dniem Otwartym.  Tego dnia, w godzinach od 7.30 do 15.30 więcej pracowników będzie służyć pomocą techniczną przy wypełnianiu wniosków elektronicznych w aplikacji eWniosekPlus.

Dzień otwarty w ARiMR podyktowany jest tym, iż wnioski o dopłaty bezpośrednie w tym roku można składać wyłącznie drogą elektroniczną, w terminie do 15 maja. – W interesie rolników jest nieodkładanie tej czynności na ostatnią chwilę, ponieważ aplikacja nie będzie w stanie obsłużyć jednocześnie tak dużej liczby użytkowników i mogą wystąpić w ostatnich dniach problemy z zalogowaniem się i wysłaniem wniosku – zauważa kierownik radomszczańskiego oddziału ARiMR, Katarzyna Bracka.

Pracownicy puntu informacyjnego będą udzielać informacji o tegorocznych naborach wniosków w programach inwestycyjnych PROW, m.in. takich jak „Premia dla młodego rolnika”, „Restrukturyzacja małych gospodarstw”.

Pomocą służyć będą również pracownicy Wydziału Rejestracji Zwierząt – przede wszystkim w zakresie informacji o zasadach bioasekuracji, w związku z rozprzestrzenianiem się afrykańskiego pomoru świń (ASF).

Radomszczańskie biuro ARiMR znajduje się przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 142.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD