Od września nowy przystanek. Przy basenie

Od 1 września MPK Radomsko, zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców, uruchomi obsługę komunikacyjną nowego kompleksu sportowo-rekreacyjnego AQUARA przy ulicy Św. Jadwigi Królowej, w godzinach jego funkcjonowania.


Zmianie ulegnie trasa kursów linii „0”: w godz. 9:00-21:45 (dni robocze), w godz. 9:13-21:44 (soboty) oraz w godz. 8:55-21:44 (niedziele), w ten sposób, że autobus pojedzie z ulicy Armii Krajowej w ulicę Starowiejską, następnie Św. Jadwigi Królowej do ulicy Jagiellońskiej, zatrzymując się na przystankach: Św. Jadwigi Królowej Szkoła oraz Starowiejska N/Ż w obu kierunkach. W wyznaczonym czasie dla linii „0” pominięte zostaną przystanki: Jagiellońska Bloki i Jagiellońska Szkoła.

Dla dzieci korzystających w tym czasie z dojazdów do PSP nr 6 zachowana zostaje dogodna możliwość dojazdów na szkolne zajęcia. Dotyczy to też dojazdu w bezpośrednie sąsiedztwo boiska i Hali Sportowej, gdzie prowadzone są zajęcia pozalekcyjne.

Ponadto ul. Świętej Jadwigi Królowej w dalszym ciągu pojadą wszystkie kursy linii „10”. Natomiast wszystkie pozostałe linie kursujące dotychczas przez ulicę Jagiellońską pozostają na swojej trasie. Ponadto zastosowane rozwiązanie pozwala na zachowanie dla linii „0” porannych (przed godz. 9.00) dojazdów do pracy z przystanku Jagiellońska Bloki.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD