Luxbud

Wielkie otwarcie nowego basenu w Radomsku [ZDJĘCIA]

Polonaisse

Zjeżdżalnie, bicze wodne, rwąca rzeka, gejzery, sauny – to wszystko czeka na chętnych na nowym basenie Radomsku. W piątek, 20 sierpnia oficjalnie otwarto nowoczesny kompleks basenów przy ul. Św. Jadwigi Królowej.


Nie zabrakło oficjalnych przemówień i podziękowań – Jestem dumny, że mamy taki obiekt w naszym mieście – mówił dzisiaj prezydent Jarosław Ferenc. Po części oficjalnej, od godziny 15 radomszczanie korzystają już z nowego basenu. W dniu otwarcia każda pierwsza godzina wstępu za darmo. Jedynym limitem jest maksymalna liczba osób jaka może przebywać w jednym momencie w budynku kompleksu – 120 osób. Obiekt czynny będzie przez 7 dni w tygodniu, od 9:30 do 21:30.

W skład “Aquary” wchodzą trzy baseny – sportowy, rekreacyjny i brodzik dla dzieci – sauny, część hotelowa i zewnętrzny wodny plac zabaw.

Impreza inauguracyjna przebiega pod hasłem „Gramy na fali”, a w jej harmonogramie znajduje się pokaz pływania synchronicznego, warsztaty nurkowania, zabawy z „syrenami”, występy artystyczne i zabawa z DJ-em.

Na godzinę 20 zaplanowano koncert Sylvii Nowak. Po koncercie specjalny pokaz – AQUARA LASER SHOW. W międzyczasie “Animacje z syrenami”, warsztaty pływania synchronicznego.

Pełnowymiarowy, 6-torowy basen sportowy, 50-metrowa zjeżdżalnia zewnętrzno-wewnętrzna, basen rekreacyjny wyposażony w gejzery, bicze wodne i kaskady oraz brodzik z myślą o młodszych użytkownikach. Dostępne jest również saunarium z możliwością skorzystania z sauny suchej, parowej i na podczerwień. Ponadto strefa gościnna, na którą składa się po 5 pokoi dwu- i czteroosobowych oraz restauracja. Na zewnątrz sezonowy, wodny plac zabaw. Tak prezentuje się oferta nowo powstałego kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych AQUARA w Radomsku.

 


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD