Reklama
KOMBIT-kasy

OD WTORKU ZMIANY NA PARKINGU SZPITALA. BILET ZAMIAST ŻETONU. BĘDZIE DROŻEJ!

We wtorek 17 grudnia 2019 roku zmieni się system parkowania na parkingu Szpitala Powiatowego w Radomsku. Będzie drożej niż dotychczas.

Obecnie za pozostawienie samochodu na przyszpitalnym parkingu pobierana jest opłata w wysokości 3 złotych. Jest to stała opłata, jaką kierowcy ponoszą bez względu na to, na jak długo pozostawią samochód na parkingu.

Od wtorku zacznie funkcjonować nowy system parkingowy. Placówka jest już przygotowana do jego wdrożenia. Przy szlabanach zostały zamontowane nowe urządzenia sterujące systemem, natomiast na parterze szpitala (przy punkcie informacyjny) zainstalowano automat, za pomocą którego będą uiszczane opłaty. Zmianie ulegną zasady ich naliczania.

Pierwsze 15 minut postoju będzie darmowe. Za pierwszą pełną godzinę kierowcy zapłacą 3 złote, za każde kolejne rozpoczęte pół godziny – 1,50 zł. Pozostawienie samochodu na parkingu powyżej 8 godzin to koszt 24 zł, natomiast przez całą dobę – 25 zł.

Za korzystanie z parkingu będzie można płacić jedynie monetami. W najbliższym czasie zostanie również wprowadzona usługa płatności kartą.

Dyrekcja szpitala podkreśla, że wprowadzenie nowych zasad parkowania było konieczne. Dotychczas na terenie obiektu pozostawiali samochody nie tylko pacjenci oraz osoby odwiedzające, ale również mieszkańcy okolicznych bloków. Przez to parking był często przepełniony.

Czy wprowadzenie nowych zasad naliczania opłat za parkowanie przy szpitalu to dobry pomysł? Zachęcamy do udział w naszej sondzie na www.pulsradomska.pl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW