OKRADAŁ BLISKICH, BO POTRZEBOWAŁ NA UŻYWKI

Reklama

20 – latek, który wykorzystał nieobecność i dobroduszność rodziny trafił do policyjnej celi. Mężczyzna przez dwa tygodnie wynosił z mieszkania sprzęt AGD, po czym sprzedawał go w komisie. Pieniądze uzyskane z nielegalnego procederu przeznaczał na używki…

Policjantów o procederze poinformowała pokrzywdzona 24 – letnia radomszczanka.

– Okazało się, że przez dwa tygodnie w jej domu zamieszkiwał bliski krewny. Kobieta zgodziła się na to, aby korzystał z mieszkania podczas jej nieobecności, ponieważ znajdował się on w trudnej sytuacji finansowej – informuje Aneta Komorowska z KPP Radomsko.

W rezultacie 20 – latek systematycznie wynosił z domu młodej kobiety sprzęty AGD, które sprzedawał w komisie. Uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczał na używki. Straty, jakie wyrządził zostały wstępnie oszacowane na blisko 2 tys. złotych.

– Policjanci zatrzymali 20 – latka, który w obawie przed konsekwencjami swojego karygodnego zachowania ukrył się u innego członka rodziny na terenie gminy Wielgomłyny – zauważa A. Komorowska.

Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty i przekazane je prawowitej właścicielce. 20 -latek usłyszy zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD