OSP Folwarki zostało włączone do KSRG [FOTO]

Reklama

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w radomszczańskiej dzielnicy Folwarki została włączona do struktur Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. Ten wielki sukces strażacy z OSP Folwarki świętowali w sobotę, 25 marca.


Decyzję o włączeniu jednostki do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego wręczył strażakom Łódzki Komendant Wojewódzki PSP w Łodzi, nadbrygadier Grzegorz Janowski. Wydarzenie połączone zostało z przekazaniem jednostce wozu strażackiego. Klucze do pojazdu wręczył druhom z OSP Folwarki prezydent Jarosław Ferenc.

Zawsze OSP było mi bliskie. Uważam, że zawsze trzeba Was doceniać, ponieważ chronicie nie tylko życie ale też mienie. W Radomsku działają cztery jednostki OSP. Wy jesteście drugą, która dołącza do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. To Wasz ogromny sukces – mówił prezydent Jarosław Ferenc.

Niedawno urząd miasta w Radomsku przekazało 470 tysięcy złotych na zakup wozu bojowego dla OSP Stobiecko Miejskie. Wóz, który do tej pory służył w Stobiecku Miejskim rozpoczyna dziś służbę w OSP Folwarki.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD