Oszuści podszywają się pod pracowników wodociągów

Reklama

W Radomsku doszło do kradzieży dokonanej przez nieznanego mężczyznę, który podawał się za inkasenta Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Spółka przestrzega, by nie paść ofiarą oszustów.


Dotarła do nas informacja o kradzieży dokonanej przez nieznanego mężczyznę, który podawał się za inkasenta Zakładu Wodociągów i Kanalizacji PGK w Radomsku. Ostrzegamy przed wpuszczaniem nieznanych osób do domów i mieszkań podających się za pracowników Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Oszuści wchodzą do mieszkań i domów pod pretekstem sprawdzenia ciśnienia, jakości i zapachu wody lub ewentualnie pobrania należności za nasze usługi, a potem je najczęściej okradają. Ostrzeżcie znajomych i rodzinę – tłumaczą pracownicy PGK.

Pracownicy Zakładu Wodociągów:

  • zawsze poruszają się oznakowanym pojazdem z logotypami Przedsiębiorstwa oraz danymi teleadresowymi,
  • posiadają przy sobie legitymację służbową, którą mają obowiązek okazać na żądanie klienta,
  • nie zajmują się poborem należności za świadczone usługi,
  • odwiedzają klientów w godzinach pracy zgodnie z harmonogramem, który można także zweryfikować w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji.

W okresie urlopowym mogą nastąpić zastępstwa. W razie pytań, czy wątpliwości tożsamość pracownika można zweryfikować dzwoniąc do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji pod nr tel.:  44 682 47 37, 682 46 44.


Czytaj też: Rowerzysta potrącony na Starej Drodze. 15-latek trafił do szpitala

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD