Luxbud

OtwARTa foto wyprawa z fundacją foto Pozytyw do skałek “Piekło”

Polonaisse

Uczestnicy fundacji foto Pozytyw, we wtorek (3 maja) wzięli udział w wyjeździe. Tym razem była to otwARTa foto- wyprawa do Piekła!

Osoby biorące udział w wycieczce, eksplorowali rezerwat przyrody Skałki Piekło pod Niekłaniem, a także małe cząstki ziemi świętokrzyskiej, czyli: Szlak Przygody w Krainie Natury, ruiny dawnego Kościoła w Gruszczynie, Muzeum Etnograficzno-Historyczne w Fałkowie oraz ruiny zamku w Fałkowie.

W naszych działaniach staramy się pokazywać miejsca nietuzinkowe i nieodkryte przez wszystkich. Pokazywać piękno naszej ojczyzny. Warsztaty te najbardziej wyróżniają się najlepszą możliwością zatrzymania w kadrze fotograficznym form skalnych, istna mieszkanka kolorów oraz nietuzinkowy mix fotografii makro. Staramy się, aby nasze wyjazdy miały charakter krajoznawczo-poznawczy – mówi Marcin Kwarta, prezes fundacji Foto Pozytyw.

Z warsztatów skorzystać mogą nie tylko pasjonaci fotografii, ale także osoby towarzyszące oraz młodzież. Rezultat z wyprawy można obejrzeć w galerii poniżej.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD