PAN KAZIMIERZ ŚWIĘTUJE SETNE URODZINY [FOTO]

Reklama

Co zrobić, aby w zdrowiu i doskonałej formie dożyć stu lat? To proste. Należy się zdrowo odżywiać i kochać pracę. Tak twierdzi radomszczanin Kazimierz Langner, który 1 marca 2017 obchodził setne urodziny. W uroczystości, oprócz najbliższej rodziny wzięły udział władze Radomska, przedstawiciele Urzędu Stanu Cywilnego, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Jeszcze trzy lata temu pan Kazimierz, który jest z zawodu stolarzem wykonał własnoręcznie drzwi do swojego domu. Chętnie też angażował się w przydomowe prace. Dziś nieco bardziej oszczędza siły. Jest jednak w doskonałej kondycji.
– Tata samodzielnie się ubiera, goli oraz je posiłki. Nie choruje. A to w tym wieku bardzo ważne. Jest w doskonałej formie. Ma jedynie problem ze słuchem. Uwielbia spożywać nabiał i owoce, nie lubi mięsa oraz wędlin. Bardzo możliwe, że dzięki takiej diecie dożył stu lat – mówi córka jubilata Elżbieta Langner. – Każdemu należy życzyć takiego wieku w tak dobrym zdrowiu i kondycji – dodaje.
Kazimierz Langner służył w oddziałach AK. Przed laty prowadził własny zakład stolarski, a następnie pracował w techniku drzewnym, skąd przeszedł na emeryturę. Posiada trójkę dzieci (jedna córka już nie żyje), czworo wnucząt i dwoje prawnucząt.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD