PATRIOTYCZNO-POKOLENIOWY WIECZÓR

Reklama

Seniorzy z klubu „Złota Jesień” oraz harcerze z 7 Dębowego Szczepu Hufca Radomsko udowodnili, że nie tylko muzyka, ale i historia łączy pokolenia. Wymiernym tego przykładem był dzisiejszy koncert, podczas którego piosenką i słowem oddano hołd tym, którzy zginęli za niepodległą Polskę.

– Chcemy, by nasza uroczystość była wyrazem podziękowania a zarazem dowodem na to, że pamiętamy o wszystkich, którzy oddali swoje zdrowie i poświecili swoje życie za wolną, niepodległą Polskę.  Dziękujemy wszystkim, zarówno tym, którzy są z nami i tym, którzy odeszli. Szczególnie dziękujemy bezimiennym bohaterom, którzy na ołtarzu Ojczyzny złożyli najcenniejszy dar – swoje życie – mówiła Celina Oleszkiewicz, prezes klubu „Złota Jesień” .

Hołd wdzięczności uczestnicy pokoleniowego koncertu patriotycznego odbywającego się w Miejskim Domu Kultury oddali odśpiewując „Rotę”. W dalszej części uroczystości, w wykonaniu uzdolnionej radomszczańskiej młodzieży zabrzmiały patriotyczne wiersze i piosenki. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania.

Pokoleniowy koncert patriotyczny był zwieńczeniem wspólnej pracy członków klubu „Złota Jesień” oraz radomszczańskich harcerzy.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD