Pięć medali zdobyli młodzicy z ZKS Radomsko na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

W ubiegłą sobotę młodzicy z ZKS Radomsko wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików grupy C w Staszowie.

Startowało w nich 115 zawodników z 18 klubów, z czterech województw: łódzkiego, kieleckiego, podkarpackiego, lubelskiego.

• 1 miejsce Fabian Marouf-Araibi

Drużyna ZKS Radomsko zajęła 5 miejsce na 18 startujących ekip. Województwo łódzkie zajęło 1 miejsce. W klasyfikacji drużynowej jedynie PTC Pabianice z naszego województwa stanęło na podium.

Równolegle do turnieju młodzików startowali najstarsi zawodnicy, którzy wzięli udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów w Raciborzu(7-8.10.2022):