Pierwsze Zawody Strzeleckie o Puchar Stolarza [FOTO]

Reklama

Na Strzelnicy Sportowej przy ul. Piaskowej 16 marca po raz pierwszy odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Stolarza.


Zawody zorganizowane zostały przez Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku, Ligę Obrony Kraju i Klub Strzelecki Rykoszet oraz urząd miasta w Radomsku. Zawody zostały zorganizowane w ramach święta stolarzy i rzemieślników, które przypada 19 marca.

Postanowiliśmy po raz pierwszy w tym roku spotkać się dodatkowo, poza Biegiem Stolarza na imprezie strzeleckiej. Jest to wydarzenie otwarte dla wszystkich. Mamy nadzieję, że uda nam się organizować je jako imprezę cykliczną i za rok spotkać się ponownie – mówi Starszy Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku Zbigniew Łyczko.

Dzisiejsze wydarzenie to nie tylko zawody, ale cała impreza, z kilkoma konkurencjami. Oprócz strzelania będzie wbijanie gwoździ, rzucanie do celu. To impreza dla całych rodzin. Każdy może wziąć udział w konkurencjach – dodaje Prezes Ligi Obrony Kraju w Radomsku i członek Klubu Rykoszet Zbigniew Jędrzejczyk.

Oprócz zawodów przygotowano zlot pojazdów terenowych oraz zlot motocykli Stowarzyszenia „Czarny Radomsko”, a także pokaz szybowca z częstochowskiego aeroklubu. Było też coś na ząb, kiełbaski z grilla i poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Borowianki.Czytaj też: Brąz dla UKS Zapaśnik na Mistrzostwach Polski U-15 w Janowie Lubelskim

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD