Piknik oraz rajd rowerowy, czyli otwarcie wakacyjnego sezonu turystycznego w powiecie radomszczańskim

Reklama

Starostwo Powiatowe w Radomsku oraz Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy zapraszają 30 czerwca (niedziela) na otwarcie wakacyjnego sezonu turystycznego.


Impreza rozpocznie się rodzinnym rajdem rowerowym, którego start nastąpi o godz. 10.00 spod Starostwa w Radomsku. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach będą mieli do pokonania trasę liczącą 20 kilometrów na odcinku Radomsko – Gowarzów. Na mecie rajdu w Stajni Gowarzów na uczestników czekać będzie kulinarna uczta, m.in. smakołyki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, kiełbaski z grilla i słodkości. Na spotkanie z pszczołami i degustacją miodu zaprosi lokalna pasieka, a o praktycznym zastosowaniu ziół opowie podczas warsztatów certyfikowana fitoterapeutka.

Przejażdżki konne dla milusińskich i spotkanie z alpakami zapewni gospodarz wydarzenia Stajnia Gowarzów, organizatorzy natomiast zadbają o gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Wszystko to sprawi, że będzie rodzinnie, zdrowo oraz aktywnie, zgodnie z ideą projektu “ERA Travel ERA Smaku… i jesteś na dobrej drodze – na drodze do dobrego zdrowia”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, w szczególności całe rodziny i wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Powodów do radości na pewno nie zabraknie – zapraszają organizatorzy.

Zapisać się na liście startowej można TUTAJ.

Harmonogram wydarzenia:

  • godz. 10.00 – 11.30 – Rodzinny rajd rowerowy: Radomsko-Gowarzów. Start godz. 10.00: Starostwo Powiatowe w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22. Meta godz. 11.30: Stajnia Gowarzów 62.
  • Godz. 11.30 – 16.00 – Rodzinny Piknik: Stajnia Gowarzów: degustacja potraw od Koła Gospodyń Wiejskich; grill z produktów od lokalnych wytwórców; stoisko pszczelarza i fitoterapeutki; przejażdżki konne; spotkanie z alpakami oraz atrakcje dla najmłodszych: mini plac zabaw, konkursy z nagrodami, gry i zabawy.


Czytaj też: Eliminacje Miejskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych w Radomsku. Pierwsze miejsca dla OSP Folwarki

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD