Piknik rekreacyjny “Lato z Rozbiegajmy Radomsko” na Miłaczkach

Reklama

W minioną niedzielę (28 sierpnia) mali i duzi amatorzy aktywnego wypoczynku spotkali się na pikniku rekreacyjno-sportowym ph. ,,Lato z Rozbiegajmy Radomsko”.


Impreza “Lato z Rozbiegajmy Radomsko” odbyła się już po raz drugi. Wydarzenie zorganizowano na skwerze na Miłaczkach (u zbiegu ulic Grodzkiej i Raciborskiego), gdzie na uczestników czekały rozgrywki sportowe i piknik rekreacyjno-sportowy.

Organizatorzy wydarzenia, czyli Klub Sportowy Rozbiegajmy Radomsko, wspólnie z harcerzami z XIII ,,Czarnego” Szczepu im. Zawiszy Czarnego i Klubem Wzajemnej Pomocy Szansa Radomsko przygotowali moc atrakcji, dzięki którym młodsze i starsze dzieciaki mogły aktywnie spędzić niedzielne popołudnie.

Na dzieciaki wraz z ich rodzicami i opiekunami czekało mnóstwo atrakcji. Były m.in. sportowe dmuchańce, malowanie buziek, konkursy w biegach, slalom, sztafety, przeciąganie liny, gra w kapsle, biegi w potrójnych spodniach, przestawianie skrzynek, ludzka gąsienica i rozgrywki w badmintona. Każde dziecko, które zebrało podczas pikniku 6 pieczątek otrzymało pamiątkowy medal oraz nagrodę.

Punktem kulminacyjnym pikniku był festiwal kolorów. Na głodnych i spragnionych czekała strefa gastro, w której czekały kiełbaski, ciasta i napoje.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD