Piotr Płoskoński zdobył pięć medali Mistrzostw Polski Masters

Reklama

Mieszkaniec Strzałkowa, Piotr Płoskoński reprezentujący Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko nie daje o sobie zapomnieć.  Do swojego medalowego konta dołożył pięć medali Mistrzostw Polski Masters.


33. Mistrzostwa Polski Masters w lekkiej atletyce, które odbyły się w miniony weekend w Łodzi okazały się szczęśliwe dla Piotra Płoskońskiego. Mieszkaniec Strzałkowa i zawodnik KBKS Radomsko zdobył pięć medali: trzy srebrne i dwa brązowe.

W trakcie zawodów okazało się, że powinno być dużo lepiej, tylko że znowu „na wysokości zadania” stanęli sędziowie, którzy już po raz któryś pozbawili mnie złotego medalu i tytułu mistrza Polski w chodzie na 5000 m zdejmując mnie z trasy na pięć okrążeń przed końcem – mówi Piotr Płoskoński.

Dzień wcześniej nie miałem nawet jednego ostrzeżenia, więc wygląda na to, że przez noc zapomniałem jak się chodzi. Jestem bardzo rozgoryczony i jest mi przykro z tego powodu, ponieważ jestem przekonany, że na to nie zasłużyłem – dodaje.

Przystępując do tych mistrzostw, pan Piotr miał 75 medali zdobytych na Mistrzostwach Polski na stadionie, więc teraz ma równe 80. W barwach KBKS Radomsko zdobył 40 medali, więc teraz ma ich 45.

W Mistrzostwach Polski Masters Piotr Płoskoński zdobył medale w następujących konkurencjach:

  • srebro – chód 3000 m,
  • srebro – rzut oszczepem,
  • srebro – 400 m ppł,
  • brąz – rzut dyskiem,
  • brąz – 3000 m pprz.

Czytaj też: Już we wrześniu w Radomsku “Korner Boxing Night”. W walce wieczoru wystąpi Robert Parzęczewski

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD