Pistoleciarze z OKSS 10-ka z medalami

Reklama

Miniona sobota i niedziela, to dni pełne sportowych wrażeń dla pistoleciarzy z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego “10-ka” z Radomska.


Od 23 do 25 września w Białymstoku na strzelnicy KS KALIBER odbywały się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Nasz klub reprezentowało czterech zawodników – pistoleciarzy. Trzy młodziczki: Joanna Kucharska, Joanna Tutaj i Zofia Wilczek oraz jeden młodzik Krzysztof Skowronek. Ogólnie nasi strzelcy wypadli bardzo dobrze, strzelając na swoim wypracowanym poziomie – mówi Sławomir Dziegieć z OKSS 10-ka.

Zofia Wilczek wystrzelała złoto w konkurencji pistolet sportowy, natomiast Joanna Tutaj srebro w konkurencji pistolet pneumatyczny.

Joanna Kucharska w pistolecie sportowym uplasowała się na 5 miejscu, a w pneumatycznym na miejscu 9. Zofia Wilczek w pneumatyku była 5, a Joanna Tutaj w pistolecie sportowym 6. Młodzik Krzysztof Skowronek w pistolecie pneumatycznym zajął 4 miejsce, a w pistolecie sportowym miejsce 8.

Dziękujemy zdolnej młodzieży za świetną postawę sportową i wspaniałą rywalizację z najlepszymi strzelcami z województwa mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i łódzkiego – dodaje Sławomir Dziegieć.

Natomiast w niedzielę (25 września) na strzelnicy w Nieczajnie k. Poznania odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w strzelbie IPSC. Tomasz Niezabitowski zajął pierwsze miejsce w kategorii Standard Manual Senior.

Zawody te były jednocześnie IV rundą Pucharu Polski w strzelbie IPSC w kategorii Standard Manual Senior. I również tutaj Tomek zdobył pierwsze miejsce.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD