MEBIN

Pocztówka z Radomska. Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

Jubiler Ako

Z okazji Dnia Dziecka Miasto Radomsko ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy konkursu proszeni są o wykonanie pracy plastycznej w formie kartki pocztowej z „Pozdrowieniami z Radomska”. Kartka ma nawiązywać do miasta – jego architektury, ludzi, kultury, przeszłości historycznej lub aktualnej roli i znaczenia miasta. Pracę można wykonać w dowolnej technice.-  Przesyłamy maksymalnie 1 projekt. Do udziału serdecznie zapraszamy przedszkolaków i uczniów wszystkich szkół podstawowych z terenu miasta Radomska – czytamy na stronie Urzędu Miasta.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie drogą elektroniczną do 25 maja, do godz. 15.30 na adres pozdrowieniazradomska@radomsko.pl skanu lub zdjęcia pracy oraz wypełnienia załączników do Regulaminu. Dobrowolnie każdy uczestnik konkursu może przesłać również swoje zdjęcie z pracą, a zdjęcia te zostaną zamieszczone na stronie Miasta Radomska. Komisja konkursowa wyłoni laureatów w trzech kategoriach:
I – w grupie wiekowej do 6 roku życia;
II – uczniów szkoły podstawowej w wieku 7–10 lat;
III – uczniów szkoły podstawowej w wieku 11 – 15 lat.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 1 czerwca na stronie internetowej Miasta Radomska (www.radomsko.pl) oraz na facebooku (Radomsko Miasto Otwarte).

Laureaci konkursu otrzymają dyplomy, atrakcyjne nagrody, a nagrodzone prace zostaną wydrukowane w formie pocztówek. Wydrukowane kartki pocztowe Organizator konkursu nieodpłatnie przekaże organizacjom pożytku publicznego, działającym na rzecz dzieci i młodzieży w Radomsku.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW