Podium było ich! Karatecy z KSW Bushi z zawodów w Warszawie oraz Częstochowie wracają z medalami

Karatecy KSW Bushi Radomsko wzięli udział w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz Ogólnopolskim Turnieju Karate Uechi-Ryu. Z zawodów wracają z medalami.

W sobotę 15 października, podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, w której udział wzięło ponad 500 zawodników z 25 klubów wszyscy radomszczańscy zawodnicy stanęli na podium.

Michał Dudek, Marta Łysik oraz Karol Gołczyk zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Nikodem Pawlik po zaciętej walce finałowej uplasował się na drugim miejscu.

Po powrocie z Warszawy, w niedzielę 16 października, ekipa KSW Bushi wybrała się do Częstochowy powalczyć o Pasy Mistrzowskie na Ogólnopolskim Turnieju Karate Uechi-Ryu.

Drużyna w składzie: Zuzanna Pluta, Marta Łysik, Nikodem Pawlik oraz Karol Gołczyk znów sięgnęła po nagrody. Pierwsze miejsca oraz pasy zdobyli: Marta, Karol i Nikodem. Na drugim miejscu podium stanęła Zuzanna Pluta.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store