Podsumowanie projektu Open Week Photo

Spotkanie ewaluacyjne podsumowujące realizację projektów polsko-ukraińskich i polsko-litewskich odbyło się w Warszawie. Nie zabrakło na nim reprezentacji Zespołu Szkół Elektryczno – Elektronicznych z Radomska.


Organizatorem spotkania była Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, a skierowane było do koordynatorów projektów młodzieżowych Polsko – Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży oraz Polsko – Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży. Uczestniczyło w nim ponad 60 beneficjentów z całej Polski, a także przedstawiciele FRSE – Maciej Kopeć, członek zarządu oraz Liliana Budkowska, dyrektor Biura Programów Zewnętrznych i Międzysektorowych.

– Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń. Mieliśmy okazję pochwalić się rezultatami naszego projektu. Ewaluacja działań wskazała mocne strony naszego projektu oraz dostarczyła informacji, w jakich obszarach powinniśmy dokonać zmian, aby nasze projekty były jeszcze bardziej efektywne i angażowały, w jak największym stopniu najważniejszych uczestników, czyli młodzież – mówi Agnieszka Nowicka, koordynator projektu „Open Week Photo” realizowanego przez dwie radomszczańskie szkoły: Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych i I Liceum Ogólnokształcącego oraz dwie szkoły z ukraińskiego miasta Równe.

Czytaj więcej: Uczniowie I LO i ZSE-E w Radomsku uczestniczą w projekcie wymiany polsko-ukraińskiej “Open week photo”

Najciekawszym punktem spotkania była prezentacja rezultatów i działań podjętych przez beneficjentów przeprowadzona w formie targów, kiedy można był porozmawiać, wymienić doświadczenia i dobre praktyki z innymi organizatorami projektów. Uczestnicy spotkania mieli także możliwość zadawać pytania, zgłaszać swoje uwagi, wskazówki do FRSE i MEiN.

Podczas ewaluacji można też było zapoznać się z nowymi perspektywami realizacji kolejnych projektów – informuje Aneta Jędrzejczyk, nauczyciel w ZSE-E w Radomsku.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD