PODWYŻKI WESZŁY W ŻYCIE. PREZES DOPIERO TERAZ SIĘ TŁUMACZY…

Reklama

We wszystkich miastach mogą robić podwyżki. U nas nie było ich pod 3 lata. Zostaliśmy w tyle… – tymi słowy prezes Marek Glądalski odniósł się do podwyżek wody i ścieków, które obowiązują w naszym mieście od 12 czerwca.

Nie milkną echa drastycznych podwyżek wody (15 proc.) i ścieków (35 proc.) jakie  mieszkańcom Radomska zafundowało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Dziś, do bulwersującego tematu powrócili radni z komisji gospodarki komunalnej.

– Pomimo naszych podwyżek i tak mamy dużo niższe ceny, niż te obowiązujące np. w Bełchatowie czy Piotrkowie Trybunalskim – mówił prezes Glądalski.  – Jeżeli nie będzie podwyżek nie będzie inwestycji. We wszystkich miastach mogą robić podwyżki. U nas nie było ich pod 3 lata. Zostaliśmy w tyle – dodał.

Tłumaczenia Glądalskiego nie przekonały radnych.  Tym bardziej, że Glądalski stwierdził, iż: „w tę  taryfę wchodzą wszystkie inwestycje WOD-KAN, wszystkie kredyty…”.

Z podwyżek podczas czwartkowej sesji (21 czerwca) radnym będzie się też tłumaczył prezydent Radomska, od którego radni Platformy Dialogu domagają się zwolnienia z funkcji prezesa PGK, Marka Glądalskiego.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD