NA SYGNALE

POLICJANCI POMOGLI MĘŻCZYŹNIE Z GWOŹDZIEM W BRZUCHU

Dzielnicowi z Radomska pomogli mężczyźnie, który podczas prac remontowych wstrzelił sobie gwoździarką pneumatyczną w brzuch gwóźdź. Poszkodowany oraz jego kolega nie znali topografii miasta i szybko zabłądzili. Pomocą posłużyli dzielnicowi, którzy pomogli przedostać się do szpitala przez zatłoczone miasto.

Do zdarzenia doszło 25 października 2018 roku w gminie Pajęczno. Około godziny 10.30 dzielnicowi jadąc ulicą Targową w Radomsku zostali zaalarmowani przez kierowcę volvo o nietypowej sytuacji. Mężczyzna stwierdził, że jego kolega ma w brzuchu gwóźdź  i musi zawieźć go do szpitala ale nie mogą wydostać się z tej zakorkowanej części miasta.

fot. KPP w Radomsku

– Okazało się, że 42 – letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego w czasie wykonywania prac budowlanych w domu nieostrożnie obchodził się z pneumatyczną gwoździarką i wstrzelił sobie w brzuch prawie 4 cm gwóźdź. Zaznaczyć należy, że w czwartki na terenie radomszczańskiego placu targowego odbywa się handel i dlatego występują utrudnienia w ruchu. W związku z zaistniałą sytuacją dzielnicowi poinformowali o zdarzeniu dyżurnego Policji i polecili kierującemu volvo aby jechał za radiowozem. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych szybko i bezpiecznie przepilotowali go do szpitala. Tam o zdarzeniu powiadomili personel medyczny, który natychmiast zaopiekował się 42 – latkiem – relacjonuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW