Select

Polski Ład – bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Polonaisse

1 stycznia 2022 r. weszła w życie ustawa z dnia 29 października 2021 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw, tzw. „Polski Ład”, obejmująca nowelizację szeregu ustaw podatkowych.


Wprowadzone zmiany dotyczą wszystkich podatników, w tym właścicieli firm i spółek. Wychodząc naprzeciw potrzebie wsparcia przedsiębiorców z terenu powiatu radomszczańskiego w zakresie wdrażania przepisów „Polskiego Ładu” Urząd Skarbowy w Radomsku, Starostwo Powiatowe w Radomsku, Starter Radomsko oraz Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku organizują szkolenie „POLSKI ŁAD – wybrane zagadnienia podatkowe”, które odbędzie się 17 stycznia 2022 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali nr 208  Starostwa Powiatowego w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22.

Podczas spotkania przedsiębiorcy zapoznani zostaną ze zmianami w zakresie zagadnień podatkowych  dotyczących m. in.: skali podatkowej, likwidacji odliczenia składki zdrowotnej, ulg, najmu, leasingu, nowych zwolnień przedmiotowych, abolicji podatkowej i odliczeń na nabycie terminala płatniczego. Tematyka szkolenia zostanie szczegółowo omówiona przez ekspertów Urzędu Skarbowego w Radomsku, którzy jak podkreśla jego Naczelnik Radosław Waloch „chcą służyć pomocą i radą podatnikom, aby w przyszłości uniknąć niepotrzebnych problemów”.


Czytaj też: Miasto szykuje kolejne działki na sprzedaż

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD