Poszukiwany mężczyzna sam przyszedł na komendę

Reklama

Rzadko zdarza się, aby osoba poszukiwana przez policję sama się zgłosiła. Zazwyczaj funkcjonariusze muszą wykonać szereg czynności, aby zatrzymać taką osobę. Tym razem było nieco inaczej. Mężczyzna sam przyszedł na komendę mówiąc, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Zgodnie z jego wolą został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.


Z nietypową sytuacją spotkali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 3 października 2023 roku po godzinie 20 do jednostki przyszedł mężczyzna, który będąc pod wyraźnym działaniem alkoholu poinformował, że jest poszukiwany i gotowy na to, by jechać już do zakładu karnego i odbyć zasądzoną mu karę.

Funkcjonariusze ustalili, że 42-letni mieszkaniec Radomska rzeczywiście jest poszukiwany przez sąd, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 8 miesięcy. W tej sytuacji policjanci spełnili życzenie obywatela i zatrzymali go. Mężczyzna przewieziony został do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy KPP w Radomsku.


Czytaj też: Pożar w Białej Górze. To było podpalenie

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD